ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

תוכונים חדשים

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

מאור79
בקיעה
בקיעה

Re: תוכונים חדשים

שליחה על ידי מאור79 »

כנראה המגדל שמכר לו ראה שהן קצת חולים ואז מכר לו אותם כדי להרוויח כסף!גם מי ירצה למכור כזה זוג יפה ועוד עובד במחיר זול.
george
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: יש כינוי

שליחה על ידי george »

עבד או לא נישארתי עם כלוב ריק....עם כלכך הרבה החלטות כל פעם הייתי מנסה וניכשל מנסה ניכשל עכשיו שכלכך הייתי בטוח שיקרה משהו סוף סוף?שוב ניכשלתי אני כבר לא יודע עם להמשיך או למכור את הכלוב ולסיים עם זה למרות שאני ממש רוצה להמשיך אני לא יודע מה לעשות
..:(
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

קודם כל כדאי לעשות "בדק בית" ולראות שבמקרה לא פעלת לא נכון או שהתוכים היו חשופים לחומרים שיכלו לגרום להם למוות.
זה יכול להיות חומרי ניקוי, ריסוס בסביבה, הרעלה כתוצאה ממתכת חלודה או מתקלפת בכלוב, מזון בעייתי וכו'.
לאחר בדיקה אם אתה חושב שיש מה לשפר כדאי לעשות זאת לפני הבאת תוכים נוספים.
כמובן שאיני שולל מחלות ויתכן מאוד שהתוכים היו נשאים של מחלה כלשהיא אבל מוות פתאומי ללא סימפטומים יכול בהחלט
להצביע על בעייה נוספת וזה שווה בדיקה.
ישנם מגדלים שמתייאשים כבר בפעמים הראשונות שלא הולך להם, אפשר לקרוא לזה חוסר מזל או סתם צירוף מקרים
בכל מקרה לא תמיד הכל עובד כמו שרוצים, תחשבו לרגע אם כולם היו מצליחים, לכולם היו מטילים ישר, לכולם היו גוזלים מיד
כשהם מביאים את התוכים,לא היו אתגרים, אולי אפילו לא הייתה משיכה לרצות ולהרבות את התוכים. זה היה מובן מאליו.
היופי שבגידול וריבוי התוכים זוהי הציפייה לקראת הבאות, האם יבקעו וכמה, האם יגדלו, מה יהיה צבע הנוצות וכו'.
בדרך כלל לאחר סדרת כשלונות מגיעים להצלחה,האם להמשיך לנסות או להפסיק לגדל זה כמובן בידיים שלך.
george
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי george »

אז אחרי הרבה כישלונות החלטתי להביא קוקטייל לוטיני...יש אחד שמצאתי שמוכר ב250 הוא אמר שהוא מאכיל אותו מהיום השלישי שלו....יש משהו שאני צריך לדעת על זה?שאני מושיט לו יד ישר הוא צריך לעלות עם הוא אכלת יד באמת?או שבגלל שהוא לא מכיר אותי הוא יברח?
תמונה
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

שליחה על ידי uzibu »

תפתח נושא חדש למען הסדר הטוב בבקשה.
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
מאור79
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי מאור79 »

אם אתה רואה שהתוכי לא נושך ונותן שיגעו בו תקנה.אבל חשוב לציין שאתה צריך לבדוק אם הוא עולה לך על הידיים.שים לו יד מיתחת לכנפיים ובבטן לראות אם הוא בריא ולא רזה גם תבדוק את הביב שלו אם הוא נקי.אם אתה רואה שהוא חושש מהמגדל או שהוא נושך אותו אאותך אל תקנה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”