ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

הפסקות חשמל בהחתמה

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אהרון
גוזל
גוזל
שם פרטי:: אהרון אלבה

הפסקות חשמל בהחתמה

שליחה על ידי אהרון »

אשמח לשמוע רעיונות של אנשים
מה עושים בהפסקת חשמל כאשר יש גוזלים בהחתמה
מיום שישי בצהורים ועד שבת בצהורים היה אצלנו הפסקת חשמל- ואני חייב לציין שהיה סיוט (אני שומר שבת..) עם 2 הגוזלים הקטנים שלי (בני 3 שבועות למזלי)
וכמו כן מה עושים עם זה שהאומנת לא מצליחה לעבור את ה32 מעלות בקור הזה? (כרגע לי זה מספיק-אבל באופן כללי)
תמונה
תוכים מגדלים רק מאהבה תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: הפסקות חשמל בהחתמה

שליחה על ידי eli_lea »

הדבר בטוב ביותר זה להחזיק גנרטור חירום. למי שמאכיל גוזלים קטנים שתלויים בחימום זה חשוב.
כאשר יש הפסקת חשמל צריך לעטוף את האומנת טוב טוב במגבות כדי שתשמור על החום. אם זה נמשך שעות זה די בעייתי.

לגבי זה שהאומנת לא מצליחה לעבור את ה 32 מעלות, משהו לא תקין. או שהגוף חימום לא מתאים מבחינת הספק או שהאומנת
אינה מבודדת. גוף חימום בהספק הנכון יעלה את הטמפרטורה ל 37.3 מעלות גם כשיש הפרשי טמפרטורה גבוהים.

איזה גוף חימום יש לך באומנת?
סמל אישי של משתמש
אהרון
גוזל
גוזל

שליחה על ידי אהרון »

פלטת חימום שקניתי ממך במפגש שהיה בגן חיות בפ"ת לפני איזה 5 שנים
ביום חמישי זה הגיע ל37 אבל שישי שבת-מאוד קשה לה להגיע ל32- אולי לא מבודד מספיק-זה פלטות סנדוויץ-בעובי 15-20 ממ
הקושי שלה לדעתי מהזכוכית לדעתי- טמפ' בחדר לפעמים מתחת ל10
השבת היה לי סיוט ממש-גם אם היה לי גנרטור קטן אני לא יכול למלאות לו סולר בשבת ואני לא חושב שיש להם מכלים גדולים
ואסור לי בשבת לחם מים חדשים-רק לחמם לפני שבת
שמתי לפני שבת 2 סירי מים על אש קטנה וכל שעה וחצי שמתי להם בקבוק חם
ב11 בלילה האכלתי אותם שמתי אותם בקופסת נעלים עם בקבוק חם והלכתי לישון איתם מתחת לשמיכה (דגרתי :) )
לא הייתי בטוח שישרדו תלילה- היה סיוט-הפסקת חשמל של איזה 30 שעות בשבת-אם הם היו קצת יותר קטנים לא נראה לי שהיה מספיק להם החום מתחת לשמיכה
נ.ב
אלי- אתה מחזיק גנרטור?
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

יש לי גנרטור קטן שעוד לא יצא לי להפעיל אותו אף פעם.
יש לי גם מכשיר שממיר מתח מ 12 וולט ל 220 וולט, יש לי שתי אפשרויות או להשתמש במצבר להפעלת האומנת שזה מחזיק משהו כמו שעתיים או להעביר את האומנת לרכב ואז היא יכולה לעבוד ללא הגבלה כשהרכב מונע.
אני משתמש במכשיר ברכב להפעלת אומנת למקרים שאני חייב לנסוע מחוץ לבית עם האומנת והגוזלים אם אין מי שיאכיל אותם. גם זה קורה לעיתים רחוקות מאוד. בכל מקרה זה טוב שיש אפשרות לחבר את האומנת לרכב.

אם המבנה מבודד טוב אין סיבה שהטמפרטורה לא תעלה. אתה יכול לכסות את האומנת עם מגבת למשל דבר ששומר על החום ומונע בריחה.
האם הבקר מכוון לטמפרטורה גבוה מ 32 מעלות? האומנת עובדת ללא הפסקה ולא מצליחה להעלות את הטמפרטורה? נשמע לי מוזר, כנראה שמדובר בבידוד ואטימה בלבד.
סמל אישי של משתמש
אהרון
גוזל
גוזל

שליחה על ידי אהרון »

כיסתי באמת בשמיכה-די עזר...כנראה משהו לא טוב במבנה אצלי
מה זה בדיוק המכשיר של המתח?הוא מתחבר למצת ברכב?איפה משיגים כזה?
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

המכשיר נקרא " ממיר מתח מ 12V ל 220V " יש לו חיבור למצת של האוטו בצד אחד, בצד שני יש שקע לכבל חשמל של האומנת.
יש מכשירים בהספקים שונים לפי הדרישה של המוצר שאתה מחבר. אם למשל האומנת שלך צורכת 100W בערך לפי חשבון של גוף חימום 80W ועוד מאוורר ודברים קטנים זה מתקרב ל 100' אתה יכול לבחור במכשיר של 200W בערך וזה יכול לכסות לך ללא בעייה הפעלה של אומנת או מדגרה ברכב. מוצר כזה בהספק של 200W עולה בסביבות 200ש"ח +- . קישור לזאפ:
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=t- ... 326=311434
סמל אישי של משתמש
אהרון
גוזל
גוזל

שליחה על ידי אהרון »

תודה
תמונה
שלח תגובה