ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

קוניור שמש.

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
avihupilo
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: אביהו

קוניור שמש.

שליחה על ידי avihupilo »

כנראה שאני יביא בחודשיים הקרובים קוניור שמש(מה לעשות צריך לחסוך) אז אם אתם
יכולים לספר על האופי שלו ועל הצרחותת שלו כושר דיבור.......
במיוחד אלו שמגדלים אותם....
וגם אלו שלא.
תמונה

"מי שמשחק באש,לא יתפלא אם נכווה"
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: קוניור שמש.

שליחה על ידי eli_lea »

Sun Conure

כמו כל משפחת הקוניורים פעיל מאוד וככזה צריך כלוב מרווח, מאוד חברותי והמוחתמים ביניהם נקשרים למגדל בצורה טובה, כמו כל תוכי צריכים יחס מכל שאר בני הבית על מנת להישאר חברותיים לכולם.
רעש - נחשב לתוכי רועש , רועש במיוחד בבוקר ובערב , לרוב ישמיע רעש חזק כשיתרגש או כשיפחד.
סמל אישי של משתמש
אלמוגי
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אלמוגי »

אני מגדלת אחת מקסימה כבר מעל שנה. היא אמנם צרחנית בטירוף אבל עם קצת מתן תעסוקה מתגברים.
היא מאוד אוהבת אנשים ונקשרת מהר למי שנותן לה יחס. יכול סתם מישהו באמצע הרחוב להחזיק אותה ואחרי זה שעה שלמה היא רק תתקרב לפה שלו בניסיון לקבל נשיקות. =]
תמונה
ליאור66
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי ליאור66 »

תיקח בחשבון שלך שתוכי שמש זה כמו אזעקה,יש לו רעש חזק ומעצבן (אותי לפחות) אם אתה לא סובל רעש אל תיקח כזה תוכי.היה אצל חבר שלי להקה בחינם לא היתי לוקח רק מהרעש אבל ככה תוכי מצוין לבית.למה לא עושים כמו במלפפונים גנטיקה ככה שיהיה תוכי שאתה בוחר אבל לא מרעיש לפי הבחירה...קקדו עם קול של קוקטיל זה טוב או ארה עם קול של ציפור אהבה כזה הייתי קונהתמונה
סמל אישי של משתמש
Pure
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Pure »

ליאור לא ממש הבנתי מה הקשר מלפפון.
אבל אם הזכרת את זה אז כשיהיה מלפפון בטעם שוקולד אז יהיה גם קקדו עם רעש של קוקטייל.
סמל אישי של משתמש
avihupilo
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי avihupilo »

איך הצרחות ממש בלתי נסבלות ואפשר ללמד אותם להחליש טיפה את הצרחות אם הוא בא אליי בגיל צעיר בערך 3חודשים?
תמונה

סמל אישי של משתמש
אלמוגי
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אלמוגי »

אם אתה מתיחס נכון מגיל צעיר אפשר להרגיל אותם להיות טיפה יותר שקטים.
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

קשה מאוד לשלוט על צעקות של תוכי, יש הבדל בין צעקות רגילות לבעיית התנהגות, אם התוכי מפתח בעיות התנהגות וצורח הרבה זמן במהלך היום אפשר לנסות ולתקן אבל אי אפשר לכפות על התוכי שלא ישמיע קול.
תוכי שמגיל צעיר יגדל בסביבה שקטה יחסית וההתייחסות אליו כשהוא צורח תהיה מינימלית או בכלל לא יקבל יחס יהיה לרוב פחות רועש.

העובדה שחלק מגדלים את התוכי ויש עימנו כאלה בפורום מלמד שזה נסבל, לכל אחד מאיתנו יש רגישות שונה לרעש, אחדים יסתדרו עם תוכי רועש ואחרים לא. כל מגדל שמקבל החלטה להביא תוכי שנחשב רועש צריך גם להתחשב בסביבתו הקרובה, דיירי הבית, שכנים וכו'.
סמל אישי של משתמש
avihupilo
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי avihupilo »

אלמוגי מאיפה קנית את קוני(נכון?) ובכמה ואיך ההחתמה שלה טובה?
תמונה

סמל אישי של משתמש
אלמוגי
פוקח עיניים
פוקח עיניים

שליחה על ידי אלמוגי »

את קוני קניתי מחוות ציפורי (אפילו שאני די מתנגדת לקניית תוכי מוחתם מחוות, למעשה אבא שלי החליט לקנות אותה) ולמרבה ההפתעה ההחתמה ברמה טובה מאוד, אבל תמיד יכול להיות אפילו יותר טוב.
לדעתי, אם אתה מחליט לקנות ויש לך את האופציה מחווה או ממגדל כדאי לך ללכת לראות אצל המגדל..
תמונה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”