ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

זיווג פרסונטות ורבייה

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
miko105
בקיעה
בקיעה

זיווג פרסונטות ורבייה

שליחה על ידי miko105 »

שלום לכולם, כמו שהכרתם אני התחלתי לפני חצי שנה אולי טיפה יותר לגדל פרסנטות ופישרים יש לי כלוב שמחולק ל 2 בצד אחד 3 זוגות ובצד שני 2 זוגות חדשים יחסית.

בצד של ה 3 זוגות יצאו לי כבר גוזליםתמונה לזוג אחד ויש ביצים לזוג אחד, הבעיה היא שהזוג הכי ותיק שבנה קן ראשון והזדווג ראשון ואגב אני עדין רואה אותם מזדווגים לא הטילו אפילו ביצה אחת. מה יכולה להיות הסיבה ?

תודה מראש
risto
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: ....

Re: זיווג פרסונטות ורבייה

שליחה על ידי risto »

יכול להיות שהם צעירים יחסית.
מעל 8 חודש הם כבר מסוגלים להטיל ולעבוד היטב.
הזמן הוא התרופה .
natan
גוזל
גוזל
שם פרטי:: נתן

שליחה על ידי natan »

פשוט תחכה עוד אצלי הקוקטיילים מהזיווג הראשון שראיתי אצלם לקח להם איזה 3 חודשים אפילו כמעט 4 קצת לחכות ואם אתה רואה הרבה זיווגים זה טוב בסוף הם יטילו
miko105
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי miko105 »

האמת היא שלפי מה שאמר לי המגדל שקניתי ממנו הם בוגרים אבל אני מקווה באמת שזו הבעיה אני יחכה ויעדכן תודה רבה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

צריך להבין שלא כל זיווג מוביל להטלות, לעיתים תוכים יזדווגו על מנת לחזק את הקשר ביניהם.
תמתין בסבלנות, תנסה להנות מהזוגות מהפעילות מאורח החיים שלהם והריבוי יבוא ויהיה כצ'ופר לכל נושא הגידול.

בהצלחה.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”