דף הבית / ביקורות / האומנת של RCOM

האומנת של RCOM

התרשמות ראשונית:
אם אפשר לסכם את ההתרשמות הראשונה שלי מהאומנת ברגע יציאתה מהאריזה אסכם במילה אחת, "מרשים!". בימים שבהם סיקרתי את האומנת היו אצלי גם מגדלים וגם אנשים ללא קשר כזה או אחרת לבעלי הכנף וכל מי שצפה באומנת התרשם מאוד לטובה. כרגיל RCOM יוצאים מן הסטנדרט ומעצבים לנו אומנת שקשה להבחין במבט ראשון כי מדובר בכלל באומנת.

אומנת התרשמות ראשונית

מסביב לאומנת:
בצידי האומנת לא תמצאו דבר חוץ מסמל החברה אשר נמצא במרכז גם את פתח מילוי המים אך הגישה אליו היא מצידה הקידמי של האומנת.

בצידי האומנת
בחלקה האחורי:
בחלקה האחורי של האומנת מצד ימין תוכלו לראות את רשימת האזהרות ומצד ימין תוכלו לראות את חיבור החשמל הכוללת רשימה המציינת את דגם האומנת וצריכת החשמל להפעלתה, כמו כן תוכלו לראות מדבקה המזהירה לא לחבר ע"י חיבור רכב.

בחלקה האחורי

 

מי הם R-COM ישראל? R-COM ישראל הידועים גם כ-"רנצ'וק" הם רן שטוטמן ושי זכריה, היבואנים הרישמיים והבלעדיים מטעם R-COM קוריאה היצרן. אנו פנינו לשי בכדי לקבל מוצרים של החברה לביקורת ושי תוך אמון במוצרים גילה שיתוף פעולה בשמחה והגיע לפגישה עם מספר מוצרים (נסקר בהמשך). שי הגיע מאורגן, הראה מספר קטלוגים המציגים את מוצרי החברה והסביר מעט על כל מוצר.       אריזה חיצונית: גם כאן האומנת מגיעה באריזת קרטון הנושא את השם R-COM בגאווה בכל מקום אפשרי ומכל זוית אפשרית לי היה חסר באריזה הזו את הצבעוניות שאני רגיל לראות באריזות של מוצרי R-COM, אך גם באריזה זו ניתן היה…

Review Overview

רמת גימור
בטיחות
קלות שימוש
מחיר

טוב מאוד

סיכום: אחד המוצרים היותר טובים ואיכותיים שיצא לי לראות ולהכיר בתחום בעלי הכנף.

דרוג הגולשים: 2.55 ( 2 הצבעות)

אודות תוכיאינפו

השאר תגובה

Unfortunately, your license verification failed because of this reason: License is not installed yet or corrupted.