דף הבית / אלי לאה גידול וריבוי זן הג'אקו

אלי לאה גידול וריבוי זן הג'אקו

 

בית הגידול של אלי לאה.

elileapage1קצת עלינו: התחביב האהוב עלינו ביותר הנו גידול תוכים, העיסוק בבעלי חיים אלו בעלי הצבעים המרהיבים נותן תחושה של רוגע ושלווה, לצפות בהם ובדרכי החיזור, האכילה, השותפות, הקינון וגידול הגוזלים עושה את היום יום משמח יותר וצבעוני יותר, גידלנו מספר סוגים של תוכים וציפורים,קטנים בינוניים וגדולים, בתקופה האחרונה התמקדנו יותר בזן הג'אקו שלדעתי ולדעת רעייתי מהפנטים.

רכישת גוזלים: רכישת גוזל ג'אקו כידוע צריכה להיעשות בקפידה, גוזלים רגישים בחודשים הראשונים ודרך הגידול והטיפול בהם מעצב את אופיים בעתיד לבוא, אצלנו לכל גוזל מבקיעה ניתנת תשומת לב מרבית, האכלה בשעות קבועות ומסודרות והרבה אהבה.

האכלת גוזלים אינה מסתכמת במתן מזון וניקיון סביבתו, הגוזל צריך לעבור במהלך התפתחותו תהליך חברות ולחוש שאנו חלק מלהקתו. לכן אנו מדגירים את הביצים ומאכילים את הגוזלים מגיל יום. ככל שנקדים בתהליך ההחתמה כך תהליך החברות יהיה טוב יותר.  בתהליך ההחתמה אנו נוהגים לדבר אל הגוזלים הרבה ככל שניתן על מנת שיתחילו בדיבור בשלבים מוקדמים ככל האפשר. גילינו במהלך השנים שככל שהגוזל ישמע קולות בני אנוש מוקדם יותר כך הסיכוי שידבר מוקדם יותר גבוה וטוב יותר. בבית גידולנו כבר היו גוזלים שאת המילה הראשונה אמרו בגיל הגמילה ואחרים כבר דיברו מספר מילים בגיל חמישה חודשים ומעלה. הסטיגמה שאומרת שרק כ 40% מהתוכים ידברו לא פועלת אצלנו, כל המגדלים שרכשו מאיתנו ונמצאים בקשר מדווחים על כושר דיבור מעולה בשלבים שונים של הגדילה.

על מנת לתת לגוזלים את הנדרש העיסוק דורש זמן רב. לכן גידול וריבוי התוכים זהו עיסוקנו העיקרי והמרכזי.

בריאות: בריאות התוכים שברשותנו חשובה לנו מאוד, בית הגידול בו נמצאים ההורים נחשב כשטח סטרילי, בגלל האפשרות של העברת מחלות אם במגע ואם באבק נוצות איננו מאפשרים כניסה לבית הגידול. הצפייה בבית הגידול נעשית דרך מצלמות מעקב הפועלות 24 שעות ביממה. בחדר הגוזליה עצמו בעת גידול גוזלים הטיפול הוא מסביב לשעון, ניקיון ושמירה על סטריליות בהאכלות נשמרת באופן שוטף. ביקורת על בריאות ההורים נעשית אחת למספר חודשים על ידי בדיקות מעבדה. לכל גוזל וגוזל נעשות בדיקות לשלילת מחלות ולכל גוזל מצורף טופס מעבדה המעיד על בריאותו של הגוזל. כל גוזל נבדק לשלילת מחלת הכלמידיה ( מחלה זאונוטית העוברת לבני אדם) למחלת המקור והנוצות ובדיקת מינו של הגוזל.                                            

 

(להמלצות ומכתבי תודה לחצו כאן)

ההתמקדות בזן הג'אקו בשנים האחרונות הקנה לנו ידע וניסיון רב בגידול גוזלים חברותיים שיכולים להשתלב בקלות בכל משפחה הכוללת גם ילדים קטנים. הידע הרב שצברנו מאפשר לנו ליצור עמכם קשר שוטף והדוק בדרכים שונות על מנת שתקבלו הדרכה מקצועית ונכונה. אנו מאמינים שכולם זקוקים לתמיכה והדרכה בשלבים הראשונים והבאים אחריהם, תחושת הביטחון שיש למי לפנות ועם מי להתייעץ עוזרת מאוד בכל שלב ושלב· ואנו עומדים לרשותכם בכל עת.

 זמינות גוזלים לאורך השנה: בית הגידול שלנו עובד על עיקרון שהוכיח את עצמו לאורך השנים, אנו מגדלים אך ורק גוזלים להורים שברשותינו  בצורה כזאת אנו מונעים העברת מחלות מבית גידול למשנהו, כתוצאה מכך מספר הגוזלים בכל סבב מצומצם והזמינות אינה גדולה במיוחד אך גם היחס הניתן לכל גוזל וגוזל רב יותר. על מנת להבטיח ולשמור לכם גוזל אנו ממליצים להזמין את הגוזלים כבר במהלך תהליך ההחתמה ולקבלם בגמילה.
סיפרנו על עצמנו ועל תהליך ההחתמה בקצרה, נותר לפגוש אתכם להציע לכם לבחור בטוב ביותר ולהצטרף להרבה מאוד רוכשים מרוצים.

 ציוד ואביזרים להשלמת רכישת התוכי:

על מנת להקל עליכם את הרכישה ואת הבחירה אנו מציעים לכל רוכש ממבחר מוצרי תוכישופס. מבחר כלובים מזון וציוד נלווה בין הטובים שיש במחירים מיוחדים. במוצרים שאנו מציעים ונבחרו בקפידה אנו משתמשים לאורך שנים. מזון מובחר שמותאם לצרכיו של התוכי ושל החברות המובילות בעולם, כלובים, מקלות שיוף וצעצועים מיוחדים וייחודיים. הנכם מוזמנים להתרשם מהמבחר ולקבל ייעוץ והדרכה נכונה וללא עלויות מיותרות.

לכניסה לאתר לחץ כאן: תוכישופס

ליצירת קשר: 050-9488932

 

 

 

b2 b3 b4

 

 

 

 

 

 

 

 

[/lightbox] video2 video3 video4

 

erfolgsrezept daumen hoch
elilea1
elilea2elilea4elilea3

5 תגובות

  1. שלום אני מחפש לקנות מתנה לילדה שלי תוכי זאקו עים אפשר להיות אתי בקשר 052-7201254

  2. אני מעוניין לקנות גוזל גאקו להמשך האכלה האם ניתן לקנות אצלכם
    תודה רבה אני ממתין לתשובה

  3. שלום לכולם ! אני מעוניינת לפנות לבית הגידול של אלי ולאה אבל מספר טלפון שמופיע לא החובר. מי יכול לעזור לי במספר טלפון ה נחון בבקשה !

השאר תגובה