ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

בחר שם לחיית המחמד שלך - מאגר השמות

הפורום עוסק בבעלי חיים מכל המינים והסוגים מלבד ציפורים ותוכים.
בפורום באפשרותכם להציג לשתף ולדון בחיות הבית וחיות הבר.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

בחר שם לחיית המחמד שלך - מאגר השמות

שליחה על ידי eli_lea »

בחר שם לתוכים או לחיית המחמד שלך מתוך מאגר השמות של חברי הקהילה

אריק, אגס, אדי,אייס,אולה,אלביס, אנחל, אסול,אגואה,אמור,ארמני, ארקדי, אברשה,אהבה,אוּזָה,איצ'י,אוצ'לו,איצ',אינג, ביז'ו, בובי, במבה, בייבי, בזבז, בובה, בילבי, בימבה, בימבו, בומפר, בוס, בילי, ביג בוס, בינקי, באזי
בנוני, ביסלי, בלונדי, בנץ,בננה,בלו ,בוריס,בלאק,ביוטי,בָּץ,שָבִּי,בּוֹני,בולי,ברלד,בראון ג'אקי, גרי, ג'אק, ג'מי, ג'רי, ג'ורג,ג'ייק, גרין ,ג'וי,גוגלי,גוצ'י ,גולגול, גוני , גרייסי,גפן,גולדן, גריי,ג'אקו דינקו, דודו, דרדס, דנדי, דודי, דרינק, דבק, דדבי, דיל, דפי, דש, דפדף, דילן, דמבו, דבש,דיאבלו, דיבינו, דיבינה,דולצ'ה,דייגו,דולי,דובדבן,דובדבני,דיפסי, הורה, הני, הובר, הולמן,הארי , היילי,הרקולס,הוגו וובה, וניל, ונילה,ויקה,ויקו,ויני,וויט, זוהן, זריף, זוז,זוהי,ז'וזו, זולו, זומבי, זורו,זיפו,וניל חלילו,חרופ ,חסן, חומי, חושחש,חץ,חבריקוטאקי, טייסון,טוטו,טינה, טרנטינו, טון, טום, טומי,טולי, טנקס ,טופו , טופי, טופיפי,טיטוף,טיקי,טוני, טיקו, טוצ'י, טושי,טפי,טיצ', יוני, יפה, יויו, יגיל,ים, יילו, יאמי,יוליק,יוליה,יאנג,אקי, לולו, לוקו, לורי, לילו, לבן, לולה, לימון,ללי, לילי,לוקה,לימו, לואי,ליצ'י,לולי,ליידי,לאסי,לימה,לימי,לאייה,ליקי,ליקה,ליחה,לייה, מיקה, מרגו, מילי, מאני, מאמי, מושיקו, מושיק, משה, מנחם, מני, מיקי, מיכה, מנגו, מותק, ממי, מיצי, מקס, מיני, מרשמלו, מישמש, מדונה,מוקה,מיץ', מלון, מנגו, מנטה, מסטיק,מינה,ממבו,מק,מבי,מזרובה,מונימוני,מוני,מטצ',מוצ'י,מוצ',מיצ',מילקי ניקה, נולי, ניקו, נולי, נענע, נונו,נייק, ניק, נוצ'ה,ניקיסטאר, סומק, סאני, סקיי, סייזר, סנייק, סולי, פיצ'י, פולי, פייל, פופו, פופאי, פוני, פומפה, פופי, פינק, פינקי, פילו,פולו,פליק, פינצ', פפי,פלא,פרוט ,פיץ', פינק,פוקס ,פייסו,פרינס,פלוטו,פסיפלורה,פֶּפּסי, פסיפלורה, פִיוֹנה, פֶּרסיק,פאקו, פיטר,עיצ'י,פאס פאס צ'יקו, צ'וק, ציפי, צ'יפ, ציפו, צוציק, צייסר, צייזר, צויקה, צוצי, צומי, צ'יפס, צוף, צ'יקן, צ'יף,צ'יק, צ'ונגו,צ'יקיטה, צ'יקיטו,צ'יף,צ'ארלי,צ'רצי'ל,קוני, קוקו, קסם, קולה, קוקה,קאי,קוקי, קינג, קינמון, קרם, קאבזה,קורקו, קאיה,קלייד ,קוריק,קלוד,קץ, קירה,קשקש,קיוט,קיווי,קוזו,קוצ'י,קוש קוש,קאשה,קוצ'י,קיצ',קאש קאש,קושי,קוש קוש,ריצ'י, ריקה, רמי, רקס, רקסי, רון, רולי, רוקי, רומי, רומן, ריקו, ריקרדו, רודי,רינגו,רונלדו, רונלדיניו, רולי, רולו, רמבו,רונו,רימו,רוג'ר,שושי, שיבה, שומר, שימי, שדון, שירי, שוגי, שוקולד, שוקו, שוק, שייק,שרגא,שייני, שון, שמש,שלג,שפרד,שרגא,שרגית,תות, תפי, תותי,תמי,תולי,
סמל אישי של משתמש
eluha
בקיעה
בקיעה

Re: בחר שם לחיית המחמד שלך - מאגר השמות

שליחה על ידי eluha »

יפה מאוד זה יעזור!
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

אפשר להמשיך ולהוסיף , שמות מקוריים יתקבלו בשימחה תמונה
סמל אישי של משתמש
Ben
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: בן

שליחה על ידי Ben »

טייסון,רוקי,קאי,מוקה,רינגו.

תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

עודכן בן תמונה
סמל אישי של משתמש
נטליקי
ניצוי מלא
ניצוי מלא

שליחה על ידי נטליקי »

אייס, אולה, ג'ייק, פלא
תמונה

Music it's my all lifeתמונה

~*Don't worry be happy*~תמונה
סמל אישי של משתמש
cmpunk
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי cmpunk »

הארי טוטו תמי
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

עודכן תמונה
סמל אישי של משתמש
zoriel
פוקח עיניים
פוקח עיניים
שם פרטי:: :]
איש קשר:

שליחה על ידי zoriel »

אהבה, באזי, חבריקו, טיקי, טופי, לולי, מונימוני (או בקיצור מוני), קוקי,קשקש, קיוט (חמוד באנגלית),רמבו, שמש, שלג
תמונה
"If you never try, you'll never know"
תמונה"לשמוע את הלב ואחריו ללכת "
שריג12
ביצה
ביצה

שליחה על ידי שריג12 »

טולי, טנקס , טופו , ז'וזו, זולו, זומבי, זורו, חסן, חומי, חושחש
שלח תגובה

חזור אל “בעלי חיים כללי”