ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

עזרה בקשר להבאת חתול +תוכי חדש

הפורום עוסק בבעלי חיים מכל המינים והסוגים מלבד ציפורים ותוכים.
בפורום באפשרותכם להציג לשתף ולדון בחיות הבית וחיות הבר.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
matan147
ביצה
ביצה

עזרה בקשר להבאת חתול +תוכי חדש

שליחה על ידי matan147 »

אני רוצה להתייעץ איתכם בנוגע להבאת חתול גזעי מיין קון ( כרגע יש לי שני חתולים מעורבים
בעבר היה 6 מסרנו 2 ואחד גורה בוני מתה לצערי הרב ועוד אחת נעלמה לנו.). עכשיו אני רוצה לדעת איפה אני יכול לרכוש את הגור? באיזה בתי גידול? וכמה הוא עולה? ומה האוכל שאני צריך לתת לו? האם אני יצתרך להחליף את האוכל שעכשיו יש שעולה 140 שקל באחד יותר איכותי?.

ועוד דבר יש לי חתול פרסי מעורב באמת מתוק אבל קצת אלים הייתי אומר הוא חתול ממש גדול שוקל 8-9 קילו אי אפשר כמעת להרים אותו והוא גם מאוד קנאי ולא רוצה שילטפו את בובי שזה החתול היותר בוגר ומרביץ לו ואני מפריד, עכשיו השאלה האם אותו דבר יקרה שאני יביאמ תגור החדש? אני ממש מפחד מזה שהוא יפגע בו, איך אני יכול ללמד אותו להסתדר איתו?.
עוד דבר הורים שלי כנראה רוכשים דירה השנה ,ואנחנו רוצים לקנות תוכי ארה אדום, אבל שמעתי שהם תוקפנים זה נכון? ולא כל כך הבנתי למה
מה משנה הצבע שלהם? ככה אמרו לי פעם בחנות שעדיף לקנות רגיל, וגם הוא עולה יותר אבל בעניי הוא הרבה יותר מרשים ויפה מהרגיל
מה דעתכם? ואיפה יש בתי גידול להארה מחותם? שאני לא יצתרך לעשות את זה בעצמי, כי אני פשוט לא מבין בזה כלום,
וכמה עולה ארה אדום לעומת רגיל? והאם יש לנהוג באופן שונה בתוכי ארה מאשר תוכי רגיל למשל קוויקר? הוא דורש הרבה יותר צומת לב?
והשקעה? ואיזה אוכל צריך לקנות לו? האם הוא יכול לאכול תאוכל הרגיל של הקווקר? או שצריך אוכל מיוחד? זהו זה מה שיש לי לשאול.

אפשר בבקשה טיפים? וגם בקשר לתוכית שהוא מנסה לתקוף או לשחק כבר לא ייודע מה הולך בנהים, רק שזה אלים. תודה מראש לעוזרים ו
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: עזרה בקשר להבאת חתול +תוכי חדש

שליחה על ידי eli_lea »

ממה שאני יודע על חתולי מיין קון זה שהחתול די חברותי ומסתדר עם חתולים נוספים ואפילו מסתדר טוב עם כלבים.
כשיש מספר חתולים כמובן שתיווצר הירככיה מסויימת , לדעתי פשוט צריך להשגיח כמו בהבאת כל חתול נוסף שמתווסף ללהקה.
לגבי התזונה, התזונה מאוד חשובה והיא צריכה להיות מאוזנת כדי שהחתול לא יסבול מעודף משקל להכיל גלוקוזמין וסידן.

בנוגע לשאלות על תוכים פתח נושא בפורום מגדלים.

בהצלחה.
mahirkh75
ביצה
ביצה

Re: עזרה בקשר להבאת חתול +תוכי חדש

שליחה על ידי mahirkh75 »

[sales][/sales]

הוקפץ לאחרונה על ידי eli_lea בתאריך 11 אפריל 2016 14:50.
שלח תגובה

חזור אל “בעלי חיים כללי”