ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

דיאבלו 2 + ההרחבה מתנה!

תמיכה טכנית, מדריכים שונים והורדות.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
אזור מכירה: מרכז
שם פרטי:: עוזי
איש קשר:

דיאבלו 2 + ההרחבה מתנה!

שליחה על ידי uzibu »

הי חברים,

למי שלא יודע אני אחד מבעלי האתר של דיאבלו ישראל: http://www.diablo3.co.il

יש לי סיריאלים למשחק דיאבלו 2 + ההרחבה (עלות של 40$)
דיאבלו 2
דיאבלו 2 - ההרחבה

הפעם החלטתי לצ'פר חבר אחד מקהילתנו ולתת בחינם את הרישיונות.
הבקשה היחידה שלי שזה יהיה מישהו שמכיר או בירר על המשחק שהרישיונות לא ילכו "סתם" במקום מישהו שבאמת יהנה מהמשחק.

הסיריאלים יאפשרו רישום לאתר הרישמי, הוספת הרישיונות והורדה דיגיטלית של המשחק וההרחבה מהאתר הרישמי (בליזארד).
המשחק יאפשר כמובן לשחק און ליין נגד \ עם שחקנים אחרים ואפילו איתי תמונה

** אז מי שרוצה לעדכן אותי כמובן.

ו-2 סרטונים שלי שאני אוהב

הנה סרטון של הציוד-mf sorc שלי למי שקצת מכיר:
http://www.youtube.com/watch?v=GSeIjtO2Ytk

והנה ה-Smiter ב-UberTristram
http://www.youtube.com/watch?v=kdv5FpKwzD8
אדם שיודע שאינו יודע, יודע יותר מאדם שיודע אך אינו יודע שיודע.
UziDesign
** פרטי עוזר לאחד, ע"ג הפורום לכל אחד **
saharlevi
גוזל
גוזל
שם פרטי:: יש כינוי

Re: דיאבלו 2 + ההרחבה מתנה!

שליחה על ידי saharlevi »

אשמח לדעת עוד על המשחק , מהו בעצם ?
הוא משחק פלאש בסגנון גלדיאטוס \ איקרים או בכלל לא בסגנון ?
תמונה
סמל אישי של משתמש
Amir96
גוזל
גוזל
שם פרטי:: עמיר

שליחה על ידי Amir96 »

נשמע מעולה,
קודם כל אני רוצה להגיד לך כל הכבוד שאתה עושה את זה(!), ישר כוח.

אני יכלתי לקחת את זה אם הייתי משחק אני די אוהב משחקי תפקידים הבעיה שאני לא יודע על מה מדובר, שיחקתי בהמון משחקים כאלו ומכולם נהנתי בכל מצב כרגע אני מחפש משחקים לשחק כי את האמת קניתי מחשב מיוחד למשחקים עם מפרט תותח למרות שזה מחשב נייד הוא נוח, לבינתיים אני אנסה לברר כמה שיותר מידע על המשחק ו.. זהו תודה לך!
נערך לאחרונה על ידי Amir96 ב 28 נובמבר 2011 18:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
קניתי את צ'יף הקוקטייל שלי ב 30.10.11
צ'יף בקע ב 3.9.11

"הִסְתַּכֵּל בִּשְׁלשָׁה דְבָרִים וְאִי אַתָּה בָא לִידֵי עֲבֵרָה - דַּע מַה לְּמַעְלָה מִמְּךָ, עַיִן רוֹאָה וְאֹזֶן שׁוֹמַעַת, וְכָל מַעֲשֶׂיךָ בַּסֵּפֶר נִכְתָּבִין"
סמל אישי של משתמש
Amir96
גוזל
גוזל

שליחה על ידי Amir96 »

6490 כתב:אשמח לדעת עוד על המשחק , מהו בעצם ?
הוא משחק פלאש בסגנון גלדיאטוס \ איקרים או בכלל לא בסגנון ?
לא סהר, זה לא משחק דפדפן זה מסוג משחקי התפקידים כמו World Of Warcraft או Silkroad Online וכו'..
צ'יף בקע ב 3.9.11

"הִסְתַּכֵּל בִּשְׁלשָׁה דְבָרִים וְאִי אַתָּה בָא לִידֵי עֲבֵרָה - דַּע מַה לְּמַעְלָה מִמְּךָ, עַיִן רוֹאָה וְאֹזֶן שׁוֹמַעַת, וְכָל מַעֲשֶׂיךָ בַּסֵּפֶר נִכְתָּבִין"
saharlevi
גוזל
גוזל

שליחה על ידי saharlevi »

אה , אוקיי , אני לא מכיר , נשמע מעניין .
תמונה
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
איש קשר:

שליחה על ידי uzibu »

הדרך הטובה ביותר להכיר את המשחק \ עלילה מדיאבלו 1 ועד דיאבלו 2 זה פשוט להכנס לוויקי: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7% ... 7%9C%D7%95

תקראו את העלילה ואז תתייחסו לדיאבלו 2 + ההרחבה. כמו כן אתם יכולים להתבונן ביוטיוב על סרטונים.
"בגדול" מדובר ב-"Hack and Slash" עם "נגיעות" RPG למרות שזה לא בדיוק נכון.

לא צריך מחשב רציני בשביל המשחק. גם נייד ממוצע יריץ אותו נפלא.
מדובר במשחק שכבר 12 שנה משחקים בו ועד עכשיו יש עשרות אלפים שמשחקים בכל רגע נתון.
UziDesign
סמל אישי של משתמש
Amir96
גוזל
גוזל

שליחה על ידי Amir96 »

קראתי בעוד מקומות וגם צפיתי בכמה סרטונים נראה אחלה משחק ורציתי לדעת אם אני יבוא למשחק יהיה מישהו שיוכל לעזור לי בתור מתחיל? (מישהו כמוך או אחד אחר)
צ'יף בקע ב 3.9.11

saharlevi
גוזל
גוזל

שליחה על ידי saharlevi »

בקישור מויקיפדיה קצת פחות הצלחתי להבין את המשחק
לאחר מכן , נכנסתי ליוטיוב ורשמתי דיאבלו באנגלית , צפיתי בסרטונים , זה נראה ממש מעניין , אשמח לשמוע עוד פרטים והסברים בהמשך
תמונה
סמל אישי של משתמש
uzibu
ניצוי מלא
ניצוי מלא
איש קשר:

שליחה על ידי uzibu »

7089 כתב:קראתי בעוד מקומות וגם צפיתי בכמה סרטונים נראה אחלה משחק ורציתי לדעת אם אני יבוא למשחק יהיה מישהו שיוכל לעזור לי בתור מתחיל? (מישהו כמוך או אחד אחר)
להסביר לך את המשחק זה לא יהיה "פשוט". זה יקח המון זמן, לפחות לסיים את רמת הקושי הראשונה עם כל המשימות.
אני לא בטוח שלי יהיה את הזמן לשחק כל כך הרבה זמן ורצוף. מה שתוכל לעשות זה במשחקי און ליין להצטרף למשימות שעוד לא עשית ופשוט לעשות איתם יחד וככה להבין לאט לאט. בנוסף אתה יכול להרשם באתר שלי של דיאבלו, לפרסם בפורום "דיאבלו 2" שאתה רוצה להתחיל ויש לא מעט אנשים שמחפשים "להתחיל מחדש" ותוכל לשחק איתם אולי.

בנוסף, שחכתי לציין שצריך לדעת אנגלית, כמה שהרמה שלך באנגלית יותר טובה ככה יהיה לך יותר קל.
6490 כתב:בקישור מויקיפדיה קצת פחות הצלחתי להבין את המשחק
לאחר מכן , נכנסתי ליוטיוב ורשמתי דיאבלו באנגלית , צפיתי בסרטונים , זה נראה ממש מעניין , אשמח לשמוע עוד פרטים והסברים בהמשך
להסביר את המשחק ולהכיר לכם אותו ממש זה כמעט בלתי אפשרי כמו שציינתי.

"בגדול" יש לכם 5 דמויות שאתם יכולים לבחור, לכל אחד יש את היכולות שלו. לדוגמא קוסמת שאתם יכולים לבחור שהיא תהיה טובה בקסמי אש, ברקים או גם וגם... או נקרומאנסר שיכול להקים את המתים שיהיו לצידו בלוחמה או שהוא בעצמו יהפוך לאיזו חיה, בארברי שיהיה טוב בלוחמה פנים מול פנים וכו'.

מעבר לכל דמות שתבחרו והבניה של הדמות \ עיצוב היכולות שלה תוכלו לבחור ציוד שונה שכל אחד עם היתרונות והחסרונות שלו. לדוגמא תוכלו לשים ציוד שיעזור לכם מאוד במציאת חפצים טובים מג'יק פיינד - MF או ציוד שיגן עליכם טוב יותר מקסמים ו\או מכות של מפלצות.

העלילה מדהימה ובראשונה אתם אמורים להרוג את דיאבלו ברמת HELL. זה לא משחק של כמה שעות \ ימים ומסיימים. זה משחק שיקח לכם המון אבל המון זמן בכדי להרגיש את המשחק באמת, להנות מציוד טוב וכו'.

תמונה
התמונה נלקחה מ: http://en.wikipedia.org/wiki/Diablo_II
UziDesign
סמל אישי של משתמש
Amir96
גוזל
גוזל

שליחה על ידי Amir96 »

לגביי רמת האנגלית אין לי בעיה כלל, אני בהקבצה של 5 יחידות אנגלית בבית הספר(הקבצה הכי גבוהה) וגם אני תמיד משחק משחקים שצריך להשתמש בשפה ועדיין לא נתקלתי בשום בעיה עם התקשורת איתם.

עריכה:

נ.ב - אין לי בעיה להכיר מישהו ושיעזור לי לשחק, ברוב המשחקים זה מה שאני עושה בשביל להשתלב במשחק דווקא הייתי רוצה להתחיל לשחק,
מה אתה אומר? תמונה
צ'יף בקע ב 3.9.11

שלח תגובה

חזור אל “מחשבים כללי”