ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

גרין ציק

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
N112
ביצה
ביצה

גרין ציק

שליחה על ידי N112 »

קיבלתי שתיי גרין ציקים אחד פרא רגיל ועוד אחד ילו סידד שהיה הרבה זמן בכלוב וקצת ״מקולקל״ והחלטתי לחבר בניהם היום ואני לא יודע את מין התוכים הכנסתי את שתיהם לאותו כלוב (זמני עד שאבנה כלוב יותר גדול) ומבקש את דעתכם אם נראה לכם זכר ונקבה מדיי פעם קצת תוקפים אחד את השני אך רוב הזמן הקוניור פרא מסדר את הנוצות לתוכי האכלת יד (יש בכלוב 2 כלי אוכל ושתי כלי מים)
עוד שאלה: מתי מתחילה העונה של הרביה ומצי נגמרת?
אני מנסה להעלות תמונה ורושם לי שהקובץ גדול מידי מה לעשות?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: גרין ציק

שליחה על ידי eli_lea »

אתה יכול להקטין את התמונה בתוכנת הצייר לדוגמה או להעלות את התמונה לאתר שמאפשר זאת ולתת קישור.
בהמשך אלח לך לינק להסבר איך מעלים תמונות לאתר.

לגבי זיהוי מין, כדי לדעת בוודאות יש לשלוח בדיקת דם או נוצה למעבדה על מנת שיאבחנו את מינו של התוכי.
סידור נוצות ואפילו זיווגים לא מעידים על מינו של התוכי.
N112
ביצה
ביצה

שליחה על ידי N112 »

eli_lea כתב: 12 דצמבר 2018 09:19 אתה יכול להקטין את התמונה בתוכנת הצייר לדוגמה או להעלות את התמונה לאתר שמאפשר זאת ולתת קישור.
בהמשך אלח לך לינק להסבר איך מעלים תמונות לאתר.

לגבי זיהוי מין, כדי לדעת בוודאות יש לשלוח בדיקת דם או נוצה למעבדה על מנת שיאבחנו את מינו של התוכי.
סידור נוצות ואפילו זיווגים לא מעידים על מינו של התוכי.
אני יכול לשלוח לך במייל תמונות?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

בבקשה קישור בו אתה יכול להקטין את התמונות ולהעלות אותן לפורום.

הקטנת תמונות ללא תוכנה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”