ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

הגוזל לא אוכל!

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
חדת פוני
ביצה
ביצה

הגוזל לא אוכל!

שליחה על ידי חדת פוני »

אני קניתי גוזל בן 3 שבועות ניראה כך ואני מנסה להאכיל אותו בדייסה והוא לא רוצה ליפתוח פה! יש לי עוד תוכון זכר והוא לא מאכיל אותו הגוזל בריצפת הכלוב והוא מנסה לאכול את הקליפות של מה שהתוכי הבוגר אוכל אז אני חושבת שהוא רעב ואני לא מצליחה ליראות את הזפק שלו כי הוא מכוסה בנוצות כבר ואני לא רוצה להרוג בטעות מרעב את התוכי החדש שלי ואני ניסיתי לתת לו זרעונים קטנים אבל הוא לא רוצה והוא כרגע ממש לא מחבב ידיים ורוצה ללכת מהם ככל שאפשר ואני רוצה להאכיל אותו יד עזרה?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: הגוזל לא אוכל!

שליחה על ידי eli_lea »

שלום,
לפזר לו אוכל רך על רצפת הכלוב כדי שיהיה לו קל לאכול.
אם התוכי לא רגיל לבני אדם ולא מחבב ידיים בטח שהוא לא ישתף פעולה וירצה לאכול מאחר והוא חושש.
בדרך כלל התוכי לא יאכל כשנמצאים לידו. לכן כשאת מפזרת לו אוכל תסתתרי ותנסי לראות האם הוא אוכל לבד.

האדם שמכר לך את התוכי לא אמר לך האם הוא אוכל לבד או שצריך להאכילו?
חדת פוני
ביצה
ביצה

שליחה על ידי חדת פוני »

אני ביקשתי ממנו גוזל כי רציתי להאכיל יד, כניראה אני לא הייתי צריכה לעשות את זה... טוב אני אעשה את מה שאמרת תודה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

במידה ויש לך חששות תחזירי את התוכי כדי שלא יגרם לו נזק. גוזל שאינו נגמל ולא אוכל באופן עצמאי מואכל עם מזרק בדייסה מיועדת. צריך לדעת איך להאכיל וזו אחריות רבה.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”