ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

איזה סוג כופתיות מתאים?

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
AmitThePt1
ביצה
ביצה

איזה סוג כופתיות מתאים?

שליחה על ידי AmitThePt1 »

יש לי תוכי אהבה (בצבע צהוב ואדום) ואני רוצה לקנות לו כופתיות של פריטי בירד אבל אני לא יודע מה מתאים לו אתם יכולים לכתוב איזה סוג הכי טוב? יש הרבה סוגים שיש להם אות ומספר ואני לא יודע מה הכי טוב תנו את השם של הכופתיות הכי טובות שיתאימו לו! ואיפה אפשר לקנות?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: איזה סוג כופתיות מתאים?

שליחה על ידי eli_lea »

כופתיות פריטי בירד נחשבות לטובות ביותר .אתה יכול לרכוש כופתיות של פריטיבירד שמותאמות לציפורי אהבה בקישור הבא :תוכישופס
אתה גם יכול להתקשר לקבל יעוץ לפני הרכישה.
AmitThePt1
ביצה
ביצה

https://www.tukishops.com/shop/כופתיות/
זה מתאים לתוכי אהבה?
על השקית של הכופתיות יש דף שכתוב בו ערכים תזונתיים (חלבון, שומן, מלח)?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

אכן כן, כמו שציינתי בעבר, כופתיות פריטי בירד נחשבות לכופתיות הטובות ביותר שקיימות בשוק.
בקישור מעט למטה ישנם ערכים תזונתיים. בכל זאת העתקתי לכאן.

כופתיות תוצרת pretty bird פריטי בירד נטורל(ללא תוספות צבע) בגודל קטן המתאים לכל הסוגים , מונע ביזבוז
בגלל גודלו , כופתיות הן לג'אקו והן לסנגלים ולקוקטלים , איכות מעולה
טריות ותוקף ארוך במיוחד.
תכולה תזונתית: חלבון 16%, שומן 10%, תאית 3%, רטיבות 10%, אפר 4%
סידן 0.75%, זרחן 0.4%, מלח 0.25%, נתרן 0.1%, ויטמינים ומינרלים

Breeder Select
Breeder diets contain 16% protein and 10% fat plus extra calcium. Our original breeder formulation is available in a colored and flavored format.INGREDIENTS:
Corn, Wheat, Oat Groats, Corn Gluten Meal, Soya Oil, Coconut Oil, Potato Protein, Calcium Carbonate, Dicalcium Phosphate, L-Lysine, Choline Chloride, Natural and Artificial Flavors, DL Methionine, Isoleucine, L-Threonine, L-Tryptophan, Vitamin E Supplement, Ascorbic Acid (Vitamin C), Ferrous Sulfate, D-Biotin, Yucca Schidigera Extract, Zinc Oxide, Manganous Oxide, Niacinamide, Magnesium Oxide,Vitamin B12 Supplement, Rosemary Extract, Mixed Tocopherols, Copper Sulfate, Calcium Iodate, Calcium Pantothenate, Vitamin A Supplement, Sodium Selenite, Folic Acid, Riboflavin, Pyridoxine Hydrochloride, Thiamine Mononitrate, Natural and Artificial Colors, Menadione Dimethylpyrimidinol Bisulfite (source of Vitamin K3), Vitamin D3 Supplement, Cobalt Sulfate.Guaranteed Analysis:
Crude Protein (min) 16%, Crude Fat/Oil (min) 10 %, Crude Fiber (max) 3%, Moisture (max) 10 %, Ash (max) 4 %, Vitamin A (min) 17,500 IU/kg, Vitamin D3 (min) 800 IU/kg, Vitamin E (min) 200 IU/kg, Copper (min) 10 mg/kg.
AmitThePt1
ביצה
ביצה

eli_lea כתב: 21 נובמבר 2018 00:23 אכן כן, כמו שציינתי בעבר, כופתיות פריטי בירד נחשבות לכופתיות הטובות ביותר שקיימות בשוק.
בקישור מעט למטה ישנם ערכים תזונתיים. בכל זאת העתקתי לכאן.

כופתיות תוצרת pretty bird פריטי בירד נטורל(ללא תוספות צבע) בגודל קטן המתאים לכל הסוגים , מונע ביזבוז
בגלל גודלו , כופתיות הן לג'אקו והן לסנגלים ולקוקטלים , איכות מעולה
טריות ותוקף ארוך במיוחד.
תכולה תזונתית: חלבון 16%, שומן 10%, תאית 3%, רטיבות 10%, אפר 4%
סידן 0.75%, זרחן 0.4%, מלח 0.25%, נתרן 0.1%, ויטמינים ומינרלים

Breeder Select
Breeder diets contain 16% protein and 10% fat plus extra calcium. Our original breeder formulation is available in a colored and flavored format.INGREDIENTS:
Corn, Wheat, Oat Groats, Corn Gluten Meal, Soya Oil, Coconut Oil, Potato Protein, Calcium Carbonate, Dicalcium Phosphate, L-Lysine, Choline Chloride, Natural and Artificial Flavors, DL Methionine, Isoleucine, L-Threonine, L-Tryptophan, Vitamin E Supplement, Ascorbic Acid (Vitamin C), Ferrous Sulfate, D-Biotin, Yucca Schidigera Extract, Zinc Oxide, Manganous Oxide, Niacinamide, Magnesium Oxide,Vitamin B12 Supplement, Rosemary Extract, Mixed Tocopherols, Copper Sulfate, Calcium Iodate, Calcium Pantothenate, Vitamin A Supplement, Sodium Selenite, Folic Acid, Riboflavin, Pyridoxine Hydrochloride, Thiamine Mononitrate, Natural and Artificial Colors, Menadione Dimethylpyrimidinol Bisulfite (source of Vitamin K3), Vitamin D3 Supplement, Cobalt Sulfate.Guaranteed Analysis:
Crude Protein (min) 16%, Crude Fat/Oil (min) 10 %, Crude Fiber (max) 3%, Moisture (max) 10 %, Ash (max) 4 %, Vitamin A (min) 17,500 IU/kg, Vitamin D3 (min) 800 IU/kg, Vitamin E (min) 200 IU/kg, Copper (min) 10 mg/kg.
איך אני יכול לדעת שבאמת יש 16% חלבון?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

חברה בסדר גודל של פריטי בירד לא תרמה את לקוחותיה כי היא תהיה חשופה לתביעת ענק.
AmitThePt1
ביצה
ביצה

eli_lea כתב: 18 דצמבר 2018 22:16 חברה בסדר גודל של פריטי בירד לא תרמה את לקוחותיה כי היא תהיה חשופה לתביעת ענק.
יש משהו שיכול לגרום לי לאמין שבאמת יש בזה 16% חלבון וכולי?
יש דרך שאפשר לבדוק כמה חלבון וכולי?
ואיך אני אדע שזה לא יפגע בתוכי שלי?
ואיך אני אדע שזה באמת כופתיות של פריטי בירד?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

אני בעצמי משווק את הכופתיות של פריטי בירד. בית הגידול שלי " אלי לאה " כולו מבוסס על המזון של פריטיברד, כלל המזון להאכלות יד.
מאות לקוחות מרוצים רוכשים מאיתנו מזון, אתה מוזמן להגיע ולראות את המדבקה המקורית על המזון ולהחליט.
לגבי הערכים התזונתיים, בוא אלי אני אתן לך מעט כופתיות בחינם ואתה מוזמן לשלוח למעבדה ולוודא את הכתוב. לא מכיר דרך אחרת לבדוק ערכים תזונתיים.

אגב, על המוצרים שאתה קונה עבורך ועבור בני משפחתך אתה גם שואל האם זה נכון מה שרשום על האריזות?
יש פיקוח הנדסי על המזון, חברה שהרישום שלה על גבי האריזה שגוי עלולה לשלם הרבה מאוד על הטעות, ועדיין לא מדובר ברכיבים ממנו מיוצר המוצר.

פריטי ברד נחשבת לחברה שמובילה במוצרי מזון לתוכים, מיוצרת בארה"ב ומוצריה משמשים בכל העולם בין היתר בחוות גידול ושימור של בעלי כנף בסכנת הכחדה.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”