ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

לחבר תוכים

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
parrot1302
ביצה
ביצה

לחבר תוכים

שליחה על ידי parrot1302 »

התוכי שלי פשוט תוקף את התוכית ולא מפסיק שום דבר לא עוזר
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: לחבר תוכים

שליחה על ידי eli_lea »

איזה סוג התוכים? באיזה מצבים הוא תוקף, האם בתוך הכלוב כשהם ביחד? האם לכל תוכי יש כלוב משלו?
parrot1302
ביצה
ביצה

eli_lea כתב: 04 אוקטובר 2018 18:06 איזה סוג התוכים? באיזה מצבים הוא תוקף, האם בתוך הכלוב כשהם ביחד? האם לכל תוכי יש כלוב משלו?
תוכים אהבה צהובים הוא תוקף בכל מצב לא משנה מה והיא לא תתקוף אותו סתם ככה עשיתי בדיקה ששמתי אותם במקום קטן וסגור והתוכי טיפס על התוכית והיא לא ניסתה לתקוף אותו היא תוכית רגועה וכן ליש להם כלובים נפרדים לא הייתי שם אותם ביחד כי הוא סתם תוקף
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

מה גודל הכלוב?
parrot1302
ביצה
ביצה

eli_lea כתב: 05 אוקטובר 2018 12:47 מה גודל הכלוב?
הכלוב של התוכים ? לא יודע מספרים אבל אני יודע שזה מתאים להם!
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

אם אתה נמצא לידם אז תנסה לשים אותם באותו כלוב, גם אם הם רבים ביניהם עדיין יתכן שהם יסתדרו וכל אחד יבין את מקומו. כמו שאמרתי רק כשאתה לידם. את התוכי התוקפן יותר תעביר לכלוב של התוכי השני. עד שיתרגלו להיות ביחד. נסה לאפשר להם להסתדר גם אם יש ריב בהתחלה.
parrot1302
ביצה
ביצה

eli_lea כתב: 06 אוקטובר 2018 21:43 אם אתה נמצא לידם אז תנסה לשים אותם באותו כלוב, גם אם הם רבים ביניהם עדיין יתכן שהם יסתדרו וכל אחד יבין את מקומו. כמו שאמרתי רק כשאתה לידם. את התוכי התוקפן יותר תעביר לכלוב של התוכי השני. עד שיתרגלו להיות ביחד. נסה לאפשר להם להסתדר גם אם יש ריב בהתחלה.
לשים אותם באותו כלוב רק מתי שאני רואה?
parrot1302
ביצה
ביצה

לא לשים אותם ביחד שאני בבית ספר? רק שאני מסתכל ובודק שאין ריבים?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

נכון, תשים אותם בסוף שבוע כשאתה בבית וכך תוכל לעקוב, אל תמהר להפריד ביניהם אלא אם זה מתפתח ממש למריבה קשה. יתכן שיריבו וירגעו.
תשתדל לשים אותם ביחד בכלוב של התוכי הפחות תוקפני.
parrot1302
ביצה
ביצה

eli_lea כתב: 07 אוקטובר 2018 20:26 נכון, תשים אותם בסוף שבוע כשאתה בבית וכך תוכל לעקוב, אל תמהר להפריד ביניהם אלא אם זה מתפתח ממש למריבה קשה. יתכן שיריבו וירגעו.
תשתדל לשים אותם ביחד בכלוב של התוכי הפחות תוקפני.
את האמת עשיתי את זה גם לפני שכתבת את זה שמתי את התוכית בכלוב של התוכי והוא תקף אותה שמתי אותם בכלוב של התוכית ורק תקף אותה היה מקרה שהוא נשך אותה בכנף וירד הרבה דם בגלל זה אני פוחד לחבר אותם היה הרבה מקרים שהוא נשך אותה בכנף אבל רק פעם אחת ירד דם. יש שיטה אחרת כדי לגרום להם להתרגל?
וזה טבעי שהתוכי פוחד מהתוכית ושהוא תוקף אותה היא בורחת ואז אני רואה את התוכי רועד ואת התוכית לא אם היא לא פוחדת למה היא לא תוקפת? (היא תוקפת רק שהוא תוקף)
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”