ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

הדברה

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

שלח תגובה
Parrot1301
ביצה
ביצה
שם פרטי:: יש כינוי

הדברה

שליחה על ידי Parrot1301 »

אני עושה הדברה בבית ואני לא יודע כמה זמן התוכים לא צריכים להיות בבית ואני לא סומך על המדביר כי הוא יכול זמן לא נכון והתוכים יכולים למות כמה זמן עדיף שהתוכים לא יהיו בבית? שבוע?
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

Re: הדברה

שליחה על ידי eli_lea »

ישנה הדברה שמתאימה לבעלי חיים. על המדביר להיות מדביר מוסמך ולהציג רשיון הדברה. הדברה שאינה פוגעת בבעלי חיים. יש לדרוש מהמדביר אחריות.
מעבר לזה כל הדברה אינה בטוחה ואי אפשר לענות על השאלה, ישנם חומרים שונים שפעילים לאורך זמן ולכן חשוב שההדברה תהיה כזאת שאינה פוגעת בחיות בית.
Parrot1301
ביצה
ביצה

eli_lea כתב: 20 אוגוסט 2018 18:44 ישנה הדברה שמתאימה לבעלי חיים. על המדביר להיות מדביר מוסמך ולהציג רשיון הדברה. הדברה שאינה פוגעת בבעלי חיים. יש לדרוש מהמדביר אחריות.
מעבר לזה כל הדברה אינה בטוחה ואי אפשר לענות על השאלה, ישנם חומרים שונים שפעילים לאורך זמן ולכן חשוב שההדברה תהיה כזאת שאינה פוגעת בחיות בית.
אז אם הוא יראה רישיון הדברה אפשר לסמוך עליו?
Parrot1301
ביצה
ביצה

eli_lea כתב: 20 אוגוסט 2018 18:44 ישנה הדברה שמתאימה לבעלי חיים. על המדביר להיות מדביר מוסמך ולהציג רשיון הדברה. הדברה שאינה פוגעת בבעלי חיים. יש לדרוש מהמדביר אחריות.
את/ה מכיר/ה הדברה שלא פוגעת בבעלי חיים כאילו לשלוח טלפון של מדביר אמין יש סיכוי שאתה מכיר? הדברה נגד גוקים אם יש לך מספר תשלח בבקשה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

כל מדביר מקצועי בעל תעודה יעשה את העבודה, תחפש בגוגל מדביר מקצועי באיזור מגוריך.
פשוט צריך לידע אותו ולהתייעץ עימו בקשר לבעלי החיים שיש בבית.
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”