ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

קקדו מייג׳ור מיטשל

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
שם פרטי:: יש כינוי
איש קשר:

Re: קקדו מייג׳ור מיטשל

שליחה על ידי eli_lea »

הזכר בדרך כלל "מכין את התא" לנקבה, בטבע הם מכרסמים ומכינים את המקום ולאחר מכן הנקבה נכנסת גם היא לבדוק את התא, זהו חלק מתהליך החיזור, ,יתכן שמשהו הפחיד את הנקבה והיא לא מוכנה להכנס ולכן הזכר מנסה לדרבן אותה להכנס. אם היא תהיה מוכנה להטיל היא תכנס לתא. לגבי הזיווג, זיווג קצר יכול להיות בסדר ויתכן שהיו הרבה זיווגים שאתה לא ראית ( אלא אם אתה מקליט וצופה אחורה) לכן אי אפשר לדעת בוודאות. תצטרך לחכות בסבלנות ולראות מה מתפתח. בהצלחה.
Mikijan
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Mikijan »

תודה רבה לך על המידע, אלי אתה איש מיוחד, עכשיו אני שם להם סבידה כתוסף סידן והם תמיד מפילים את זה או שמתעלמים מזה ולא צורכים, מכייבן שאני מחליף להם את המים כל יום חשבתי לפורר להם קצת סבידה בתוך המים בשביל שבכל מקרה היא תקבל מנה מספקת של סידן ולא יהיה בעיות של ביצה רכה(לכל מקרה שאם יבוא) האם זאת שיטה מוכרת והאם זה משהו שאני יכול לנסות ? פעם בשבוע או כמות קטנה, לא ניראה לי שזה יזיק אבל אני שואל לכל מקרה שאני לא יעשה טעויות, תודה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

התופעה של כירסום הסבידה/אבן גיר מוכרת ונעשית ע"י רוב התוכים. לא שמים סבידה או אבן גיר במים, מה שאתה יכול לעשות וזה תמיד עובד זה לטחון את הסבידה או את האבן גיר, אפשר גם לשים בתוך ניילון עבה ולדפוק עם פטיש עד שזה הופך לאבקה. לאחר מכן כאשר אתה נותן לתוכים השרייה ( לחה) אתה מפזר מעל ההשרייה מעט אבקת סבידה או אבן גיר, הלחות של ההשריה סופחת אליה את הסבידה וכשהם אוכלים הם אוכלים את ההשרייה ביחד עם הסבידה.
Mikijan
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Mikijan »

הכנתי הבוקר אבקה ופיזרתי להם, עכשיו במצלמות אני רואה אותם נכנסים לתא לפעמים ל20 דקות שלמות, יש מצב שהיא תטיל ולא תדגור על הביצה? כמה זמן יכול לעבור עד שהיא תטיל מיום הזיווג? אני צריך לבדוק את התא כל יום או כשאני יראה אותה כבר יום שלם בפנים? שוב התודה.
Mikijan
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Mikijan »

יש מצב שהיא תנטוש את הביצה?
Mikijan
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Mikijan »

איך בדיוק לרפד לה את התא? שמתי תערובת של נסורת וקליפות גזע אקליפטוס, האם לשים יותר נסורת? או שכבר לא לגעת להם בתא כי הם רגילי אליו וכבר הכינו את המקום...
Mikijan
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Mikijan »

האם יש כה דבר ״עודף סידן״? והאם ה יכול לסכן את התוכים?
אליעד מקדש
ביצה
ביצה

שליחה על ידי אליעד מקדש »

שיהיה בהצלחה עם הזוג....
מייגור מיטשל קקדו מדהים הציצית המרהיבה בצבעי ורוד אדום צהוב פשוט מדהימההה מאחל רק אושר וגוזלים
רק שים לב לא להעביד את הנקבה ביותר מדי סבבים פר שנה זה יכול לפגוע קשות בנקבה לקצר את וחייה ולעשות עוד כל מיני דברים לא רצויים
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

לא להפריע, לא להחליף או להוסיף נסורת, לא לפתוח את תא ההטלה, פשוט תעזוב אותם. הנקבה תטיל ביצה ראשונה ולא תדגור, לאחר השנייה ואו השלישית היא תתחיל לדגור בצורה טובה יותר, כשתראה שהנקבה כל הלילה בתא ובמהלך היום חלק ניכר מהיום בפנים התא תוכל לבדוק כי הסיכוי שהטילה גדול.
Mikijan
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Mikijan »

תודה רבה אליעד, תספר קצת מה אתה מגדל? אם יש איזה זוג מעניין...
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”