ברוכים הבאים לקהילת תוכי אינפו. מערכת הפורומום זמינה לקריאה בלבד. לדיונים הנכם מוזמנים לקבוצת הפייסבוק:
קבוצת הפייסבוק של תוכי אינפו. לחצו כאן למעבר.
בנוסף, הנכם מוזמנים לצפות בפורטל ולקרא מאמרים, מדריכים, ביקורות ועוד... לחצו כאן למעבר.

תוכונים חדשים

פורום מקצועי שאלות ותשובות בהשתתפות מגדלי תוכים מכל הזנים. בכל דיון יש לכתוב כותרת
עניינית ולתת פרטים מלאים בכל דיון: סוג התוכי, גיל, מזון, תנאי מחייה וכו' לא יתקבלו דיונים
לשם הצגה בלבד. פרטים נוספים וכללי פורום זה: קישור.

מנהל: מפקחים

george
בקיעה
בקיעה
שם פרטי:: יש כינוי

Re: תוכונים חדשים

שליחה על ידי george »

גם הזכר נכנס איתה בפנים ושומעים קולות כאלה כיאלו אין להם מקום והם זזים כל שנייה זה בסדר שהם זזים שם כל שנייה?
תמונה
מאור79
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי מאור79 »

זה בסדר גמור תן לטבע לעשות את שלו
george
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי george »

ראיתי בכמה כתבות שצריך לשים נסורת אחרי שבוקעה ביצה אחת ויש גוזל כדי שלא יהיה להם פיסוק?מזה בכלל?
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

לא צריך נסורת ולא צריך חומרי קינון. אם התא שלך עשוי מעץ והתחתית שלו לא מפורמייקה או משהו בסיגנון
אז התא בסדר גמור.
פיסוק זה כשהרגל או שניה הרגליים מפוסקות לצדדים, זה יכול לקרות אם המשטח התחתון של תא ההטלה עשוי מחומר מחליק כמו פורמייקה אבל לא רק, זה יכול לקרות גם כשתוצאה מכך שהאם מחממת את הגוזל בצורה מאסיבית מידי ולוחצת עליו עד לפיסוק. מעבר לזה
גם גוזלים בוקעים כך מהביצה וראיתי לא פעם גוזלים שכבר נולדים עם חולשה מסויימת ברגליים מה שמסתדר מאוחר יותר.
george
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי george »

היום כל היום הם היו בתא הטלה קודם הנקבה הייתה קצת כמה דקות ואחרכך הזכר נכנס גם וכל היום הם היו שם עד עכשיו...
זה אומר שהם היזדווגו כבר ומתחננים משהו.?או שסתם בשביל לישון?אני שומע משם קולות כאילו שהם כל שנייה זזים ואז שקט
זזים ואז שקט מזה אומר?ויכול לקרות הטלה בשבוע ראשון?אפשרי?
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

הסיכוי שהם נכנסים לישון קלוש, מה שאתה שומע אלו הכנות של התא לקראת ריבוי, האם זה יקרה השבוע או בעוד שבועיים? קשה לנבא,
כל תאריך שנגיד לך יהיה ניחוש. אבל זה בהחלט יכול לקרות מוקדם אצל זוג שכבר מחובר והטיל ביצים.
Guy889
ביצה
ביצה

שליחה על ידי Guy889 »

7102 כתב: היה לבנאדם כלוב לריבוי עם שתי תאים מחולק ואיפה שהם היו זה מקום כמו שלי אז זה לא כזה נורא
רק לשים דברים על דיוקם, הזוג היה חי בכלוב ריבוי 90 ס"מ יחד עם זוג נוסף, וללא מחיצה.
george
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי george »

הם בחדר אצלי נכנסים הרבה לתא הטלה וממש קופצים ומשתגעים שם כאילו משהו לא נוח להם.שהם בחוץ איך שאני קם מהמיטה פותח דלת או משהו קטן הם ישר נכנסים לתא..חשבתי שפינקים יותר פחדנים מהם ותוכונים יחסית לא כאלה פחדנים מה לעשות?
הם עושים מלא רעש מעצבן בתא יש סיבה כלשהי או ככה זה ברגיל לפני הטלות?
תמונה
סמל אישי של משתמש
eli_lea
הידד אני תוכי!
הידד אני תוכי!
איש קשר:

שליחה על ידי eli_lea »

בדקת בתא? אולי הטילו?
תוכונים ידועים בתור קשקשנים וצייצנים גדולים...בכל זאת כדאי לבדוק, ההתנהגות די דומה ללהתנהגות של תוכונים שהטילו או בדרך.
george
בקיעה
בקיעה

שליחה על ידי george »

בדקתי אבל אין הטלות אתה אומר שזה בסדר כי הם עושים ממש הרבה רעש וקופצים ומשצגעים זה בסדר אז?
תמונה
שלח תגובה

חזור אל “מגדלים תוכים”